اپلیکیشن موبایل1397/11/10 9:27:47

اپلیکیشن موبایل صنایع رنگ مشکات

کاتالوگ رنگ‌ها، همیشه در دستان شما

صنایع رنگ مشکات جهت ساده کردن انتخاب فام رنگ و در دسترس بودن کاتالوگ رنگها ،اقدام به طراحی و تولید نرم افزار تحت زبان برنامه نویسی اندروید،کرده است. این کاتالوگ حاوی 1950 فام رنگی از کاتالوگ موسسه معتبر بین المللی NCS می باشد که اغلب فام های موجود در این اپلیکیشن را می توان با دستگاه Color Express تهیه کرد. در حال حاضر امکان ساخت رنگهای اکریلیک مشکات با استفاده از کدهای موجود در این اپلیکیشن با استفاده از دستگاه Color Expree  وجود دارد.

راهنمای نصب نرم افزار:

  1. دریافت نرم افزار از سایت رنگ مشکات
  2. اجرای نرم افزار دریافتی و نصب آن بر روی تلفن همراه مبتی بر سیستم عامل اندروید
  3. در صورت موفقیت آمیز بودن نصب نرم افزار،یک آیکون با آیکن رنگ مشکات جهت استفاده از این اپلیکیشن در قسمت برنامه ها ایجاد می شود.

راهنمای استفاده:

  • در قسمت بالای برنامه با اسکرول کردن ،می توان فام های مختلف رنگها را مشاهده کرد.در سمت راست هر فام کد یونیک آن مشاهده می شود.جهت مشاهده بهتر ، می توان با لمس هر فام ،آن را در سایز بزرگتر مشاهده کرد.
  • با استفاده از دکمه می توان به قسمت تنظیمات برنامه مراجعه کرد و تغییرات لازم را انجام دهیم.
  • در صورتی که بخواهیم تمام طیف های رنگی را یکجا مشاهده کنیم می توانیم  با انتخاب دکمه ذره بین رنگی  این عمل را انجام داد.
  • در مواقعی که که می خواهیم جستجو را با استفاده از کد انجام دهیم با استفاده از دکمه ذره بین عددی می توان فام مورد نظر را پیدا کنیم.
دانلود اپلیکیشن صنایع رنگ مشکات